Seenioride kinohommik

Kino ei ole ainult laste ja noorte pärusmaa! Viimsi Kinol on au pakkuda filmikunsti parimaid pärle meie kinokavast vaatamiseks seenioritele igal reedel algusega kell 14:20. 

Pilet i hind 3,20  sisaldab filmielamust

ja sinna kõrvale tassi teed või kohvi.

Lisaks pakume Teile võimalust veeta kvaliteetaega Viimsi SPA luksuslikus spaa- ja saunakeskuses ning peale seda tunda end värskena ja nooruslikuna Viimsi Kino saalis.

SEENIORIDE KINOHOMMIKU KÜLALISELE

SAUNAKESKUSE KOMPLEKSPÄÄSE ERIHINNAGA 5 €*

Komplekspääse sisaldab Viimsi SPA jõusaali, ujula ja saunakeskuse külastust enne seenioritele mõeldud filmiseanssi kolmapäeval ajavahemikul 09:30-12:00.

Kombopileti saunakeskusesse ja filmiseansile hinnaga 8,20 €* saab lunastada Viimsi SPA vabaajakeskuse letist, mille ettenäitamisel saab peale spaakülastust Viimsi Kino kassast pileti valitud filmiseansile.

Viimsi Kino tavahinnakirja järgi kehtivad soodushinnad seenioritele kõikidel nädalapäevadel ja kellaaegadel. Seeniori pilet 2D filmile maksab sõltuvalt nädalapäevast ja kellaajast 2D filmile 3,20 - 3,60 € ning 3D filmile 4 - 4,50 €. Samuti kehtivad seenioritele soodushinnad 5D filmiseanssidele.

3D ja 5D filmi vaatamiseks tuleb esimesel korral osta 1 € maksvad 3D-prillid, mis on individuaalsed ja korduvkasutatavad. Viimsi Kino 3D prillid on mugavad ja kerged.

*Seeniorpileti ja saunakeskuse ja filmiseansi kombopileti lunastamiseks tuleb esitada Viimsi SPA- ja Vabaajakeskuse letis või kinos pensionitunnistus.

Filme pole