Seenioride kinohommik

Kino ei ole ainult laste ja noorte pärusmaa! Viimsi Kinol on au pakkuda filmikunsti parimaid pärle meie kinokavast vaatamiseks seenioritele igal reedel algusega kell 14:20. 

Pilet i hind 3,70  sisaldab filmielamust

ja sinna kõrvale tassi teed või kohvi.

Lisaks pakume Teile võimalust veeta kvaliteetaega Viimsi SPA luksuslikus spaa- ja saunakeskuses ning peale seda tunda end värskena ja nooruslikuna Viimsi Kino saalis.

SEENIORIDE KINOHOMMIKU KÜLALISELE

SAUNAKESKUSE KOMPLEKSPÄÄSE ERIHINNAGA 5 €*

Komplekspääse sisaldab Viimsi SPA jõusaali, ujula ja saunakeskuse külastust enne seenioritele mõeldud filmiseanssi kolmapäeval ajavahemikul 09:30-12:00.

Viimsi Kino tavahinnakirja järgi kehtivad soodushinnad seenioritele kõikidel nädalapäevadel ja kellaaegadel. Seeniori pilet 2D filmile maksab sõltuvalt nädalapäevast ja kellaajast 2D filmile 3,70 - 4,00 € ning 3D filmile 4,20 - 4,50 €. 

3D filmi vaatamiseks tuleb esimesel korral osta 1 € maksvad 3D-prillid, mis on individuaalsed ja korduvkasutatavad. Viimsi Kino 3D prillid on mugavad ja kerged.

*Seeniorpileti ja saunakeskuse ja filmiseansi kombopileti lunastamiseks tuleb esitada Viimsi SPA- ja Vabaajakeskuse letis või kinos pensionitunnistus.