Klassiga Viimsi Kinno, Atlantis H2O Aquaparki ja Viimsi Rannarahva Muuseumisse

Kuidas tulla - Viimsi Kino asub vaid 100m kaugusel bussi 1A (marsruudil Viru Keskus - Viimsi Keskus väljumised keskmiselt 4 korda tunnis)  lõpp-peatusest nimega Viimsi Keskus. Samuti sõidab buss nr 114 marsruudil Balti Jaam - Hobujaama - Pronksi - Uus Sadama - Poska - ... - Viimsi regulaarselt vähemalt 1 kord tunnis.

Kontakt - Palun teatage klassiga/kooliga kinno tulekusoovist mailiaadressile info@viimsikino.ee või helistage telefonil +372 5066861 (Kadri Leppik), et saaksime koos leida Teile kõige meelepärasema seansi ja broneerida Teile kohad. Grupikülastuse piletite väljaostu kino piletikassast koordineerib grupijuht/õpetaja.

Viimsi Kinoga ühes hoones asuvas Lastekeskuse kohvikus ja Black Rose pubis on võimalik tellida peale kinokülastust sõbralike hindadega soe lõunasöök. Valikus frikadellisupp 1.90€, koorene kanapasta 3.10€, friikartulid 2.50€, suur hamburger 2.50€ või veiselihapallid/viinerid friikartulitega ja kurgi-tomatisalatiga 3.50€.

Klassiga kinno

Lisaks tavaprogrammile pakub Viimsi Kino õpilastele ühiskülastuseks silmaringi laiendavaid linateoseid - eritellimusel kirjandusklassika ekraniseeringuid, ajaloolisi-, dokumentaal- ja loodusfilme ning õppekavaga haakuvaid filme.
Viimsi Kinos on 4 saali: 134, 110, 86 ja 80 istekohaga.

Hind ja tingimused kooligruppidele (õpilased kuni 19a)
Iga 10 õpilase kohta pääseb üks grupijuht/õpetaja kinosaali tasuta.
2D filmid 2.90€
3D ja 5D filmid 3.90€ + 3D prillid 1.00€ (individuaalsed)

Klassiga kinno ning koolitundi veekeskusesse Atlantis H2O Aquapark

Viimsi Kino kõrval asuv Atlantis H2O Aquapark on Eesti suurim veekeskus, kus tehakse teadust ujumispükstes, jätmata kedagi külmaks või... kuivaks. See on terve veealune linn oma elanike ja nende lugudega, millele võrdset ei leia siinpool Mariaani sügavikku. Atlantises võib kohata vaprat Vesikaru, näha oma silmaga, kui suur on Sinivaal või kuidas töötavad Archimedese seadus ja hüdroelektrijaam.

Hind ja tingimused kooligruppidele (õpilased kuni 19a)
Iga 10 õpilase kohta pääseb üks grupijuht/õpetaja kinosaali/veekeskusesse tasuta.
Esmaspäevast reedeni
2D film + 3 tundi veekeskuse külastus 14,90 €
3D/5D film + 3 tundi veekeskuse külastus  15,90 € + 3D prillid 1.00€ (individuaalsed)

Laupäev ja pühapäev
2D film + 3 tundi veekeskuse külastus 16,90 €
3D/5D film + 3 tundi veekeskuse külastus  18,90 € + 3D prillid 1.00€ (individuaalsed)

Kombopakett Viimsi Rannarahva Muuseumiga

Viimsi Kino koostöös Rannarahva Muuseumiga kutsub Viimsi poolsaart avastama! Kombopakett ühendab meelelahutuse harivaga ning võimaldab veeta mõnusa aktiivõppepäeva.

Kombopakett sisaldab 2D, 3D või 5D filmiseanssi Viimsi Kinos ja põnevat haridusprogrammi Rannarahva Muuseumis või Viimsi Vabaõhumuuseumis. Haridusprogrammid kestavad sõltuvalt programmist 1-1,5 tundi. Oma kombopaketi saab iga grupp ise koostada. Selleks tuleb välja valida huvipakkuv film kinokavast ja haridusprogramm Rannarahva Muuseumi hariduse aastaringist.

Meelepärase haridusprogrammi saate valida siit.
Tulevaste filmide kinokava leiate siit.

Kombo hind ja tingimused kooligruppidele (õpilased kuni 19a)
Iga 10 õpilase kohta pääseb üks grupijuht/õpetaja kinosaali/muuseumisse tasuta.
2D film ja haridusprogramm 6.90€
3D/5D  film ja haridusprogramm 7.90€ + 3D prillid 1.00€ (individuaalsed)

Kõik paketid ja kombod kehtivad:

  • Kinos linastuvatele seanssidele kõikidel nädalapäevadel algusajaga 11:00 – 18:00
  • Erikokkuleppel ka väljaspool kino avamisaega planeeritud eriseanssidele.
  • Pakkumine eeldab, et kogu grupp külastab ühte väljavalitud filmiseanssi ja haridusprogrammi.
  • Iga 10 õpilase kohta pääseb üks grupijuht/õpetaja kinosaali/veekeskusesse/Viimsi Rannarahva Muuseumi haridusprogrammile tasuta.

Kontakt - Palun teatage klassiga/kooliga kinno ja Rannarahva Muuseumisse tulekusoovist mailiaadressile info@viimsikino.ee või helistage telefonil +372 5066861 (Kadri Leppik), et saaksime koos leida Teile kõige meelepärasema seansi ja broneerida Teile kohad. Grupikülastuse piletite väljaostu kino piletikassast koordineerib grupijuht/õpetaja.

Allolevas videolõigus, mis on filmitud HOOAEG saateteami poolt, on väike tutvustus Viimsi Kinost ning Haabneeme 3c klassi kinokülastus 5D filmiseansil.