Reklaam Viimsi Kinos

Info: reklaam@viimsikino.ee  või telefonil +372 606 1110              

Viimsi Kinos oma ettevõtte tooteid ja teenuseid või mõnda lahedat üritust reklaamides jõuad just selle kõige õigema kliendini, sest meie kino on uudne ja põnev ning kõik kes seda külastavad, on avatud huvitavatele väljakutsetele ja toredatele pakkumistele.

Reklaamivõimalused Viimsi Kinos

Reklaamklipid ja logo animatsioonid filmiseanside ees 4 saalis (134, 110, 86 ja 80 kohta). Reklaamklippi on võimalik siduda konkreetse filmiga, näiteks Blockbuster (s.o. kauaoodatud suurfilm ja ühtlasi eeldatav kassahitt), tavaline film – näiteks sisulistel kaalutlustel või konkreetse tootereklaami korral, laste- või perefilm.
Kinoekraanidel animeeritud logo ja klippide  mängimiseks on järgmised tehnilised nõuded:
Nad peavad olema DCI standardile vastavas DCP formaadis. See on failide konteiner ja seda oskavad mängufilmide tegijad konventeerida.
Algmaterjalide kohta oskavad ka nemad vastava info edastada. Projektor mängib maha DCI standardile vastavaid filme. Võtmeid (KDM) sellistel DCPdel ei kasutata.
Igast klipist peab olema nii flat kui ka scope formaat – siis saab klipid kohe filmi ette panna nii, et ei pea ekraani ja objektiivi seadistust muutma, mis igaüks on ca 5-10 sek.
Heli võiks olla kõigil 5.1 või 7.1 formaadis.

Kino välisseinal asuvat suurt 6x9 LED-ekraani opereerib Linnaekraanid OÜ. Kui reklaami tellida nii väli-LED ekraanil kui kinolinal, siis toimub hinnapakkumine ja arveldamine Viimsi Kino kaudu.

Reklaam Viimsi Kino sise-LED-ekraanidel: LED-ekraanidel jooksevad uute filmide trailerid vaheldumisi reklaamidega. Moodsate LED-ekraanidega on kaetud kogu Viimsi Kino - trepikoda, kino mõlemale korruse fuajeed,  kino kauplus ja 2. korrusel aluv "Pauligi kohvinurk", lisaks müügipunktid Tallinn Viimsi SPA teistes osakondades.

Popcorni- ja joogitopsid