Viimsi Kino ja konverentsikeskuse 4 kinosaali on varustatud moodsaima tipptehnoloogiaga, mahutades kokku üle 400 külalise (saalide mahutavus 80, 84, 110 ja 134 kohta). Meil on võimalik korraldada konverentse, seminare-koolitusi, stiilseid firmaüritusi, pressikonverentse, seltskondadele filmivaatamisi, sünnipäevi või muid ühiseid koosviibimisi.Lisaks on Viimsi SPA kompleksis loomuliku päevavalgusega 80-kohaline Aqua saal, pisut väiksem 34-kohaline Siriuse saal ning privaatne ümarlauaga seminariruum Polaris 16 inimesele.

Kinosaalide plaanid ja fotod leiad siit.

Kõik kinosaalid on varustatud konverentsitehnikaga, kuhu kuuluvad helipult erinevate heliallikate jaoks, helivõimendus, mikrofonid, HDMI-ühendusega digitaalne projektor, Blu-Ray-mängija ning muud digitaalseadmed info esitlemiseks, pistikupesad iga istme juures, WiFi ning tehnika tele- ja otseülekannete jaoks suurel kinolinal.

Kino kõrval asub 170-kohaline inglise pubi Black Rosekus on võimalik korraldada lõunasööke, mõnusaid õhtusööke kui ka pidulikke vastuvõtte.
Konverentside lõunasööke pakume hotelli 1.sel korrusel asuvas https://www.spatallinn.ee/sook-ja-jook/viimsi-spa-restoran/ mis mahutab kuni 200 külalist. Restoran sobib samuti Buffet õhtusöökide, firmapidude ning vastuvõttude korraldamiseks.

                       

Konverentsikeskuse juurde kuulub tasuta parkla.

Lisaks pakume tööandjatele ja ettevõtetele võimalust korraldada põnevaid motivatsiooniüritusi, kus koosolek või koolitus on ühendatud lõõgastava spaapuhkusega. Meie külastajate käsutuses on ainult täiskasvanutele mõeldud vaikne ja hubane SPA18+ saunakeskus, vastavalt kokkuleppele korraldatavad rühmatreeningud või spaa- ja iluhoolitsused nii naistele kui meestele.

Tallinn Viimsi SPA-l on enam kui kümme aastat kogemusi suurte gruppide teenindamisel ja erinevate sündmuste läbiviimisel.. Hotellis on 112 numbrituba, tervise-ja ilukeskus, spordiklubi, peredele mõeldud spaa- ja saunakeskus, Atlantis H2O Aquapark veekeskus, SPA18+, Viimsi Kino, inglise stiilis Black Rose pubi, Buffet restoran ning konverentsikeskus.

Tutvu Tallinn Viimsi SPA konverentside võimalustega ja küsi personaalset pakkumist:

Tel. +372 606 1020
E-mail: konverents@spatallinn.ee