Viimsi Kino ja konverentsikeskuse 4 kinosaali on varustatud moodsaima tipptehnoloogiaga, mahutades kokku üle 400 külalise (saalide mahutavus 80, 86, 110 ja 134 kohta). Meil on võimalik korraldada konverentse, seminare-koolitusi, stiilseid firmaüritusi, pressikonverentse, seltskondadele filmivaatamisi, sünnipäevi või muid ühiseid koosviibimisi.Lisaks on Viimsi SPA kompleksis loomuliku päevavalgusega 80-kohaline Aqua saal ning privaatne ümarlauaga seminariruum Polaris 16 inimesele.

Kinosaalide plaanid ja fotod leiad siit.

Kõik kinosaalid on varustatud modernse konverentsitehnikaga, kuhu kuuluvad helipult erinevate heliallikate jaoks, helivõimendus, mikrofonid, HDMI-ühendusega digitaalne projektor, Blu-Ray-mängija ning muud digitaalseadmed info esitlemiseks, pistikupesad iga istme juures, WiFi ning tehnika tele- ja otseülekannete jaoks suurel kinolinal.

Kino kõrval asuv 170-kohaline inglise pubi Black Rose pakub nii seminaride vahelisi lõunapause, mõnusaid õhtusööke kui ka pidulikke vastuvõtte. Konverentsikeskuse juurde kuulub tasuta parkla.
Lisaks pakume tööandjatele ja ettevõtetele võimalust korraldada põnevaid motivatsiooniüritusi, kus koosolek või koolitus on ühendatud lõõgastava spaapuhkusega. Meie külastajate käsutuses on ainult täiskasvanutele mõeldud vaikne ja hubane SPA18+ saunakeskus, vastavalt kokkuleppele korraldatavad rühmatreeningud või spaa- ja iluhoolitsused nii naistele kui meestele.

Tallinn Viimsi SPA-l on enam kui kümme aastat kogemusi suurte gruppide teenindamisel. Hotellis on 112 numbrituba, tervise-ja ilukeskus, lastekeskus, spordiklubi, saunakeskus ning Viimsi Kino ja konverentsikeskus.

Kinosaalid palume broneerida vähemalt kuu aega enne ürituse toimumist, et saaksime nendega kinokava tehes arvestada.

Tutvu Viimsi SPA ja Viimsi Kino konverentsipakettide valikuga Viimsi SPA kodulehel.

Täpsemate võimaluste ja hindadega tutvumiseks või saali broneerimiseks palun võtke ühendust:
Tel. +372 606 1020
E-mail: konverents@spatallinn.ee