Viimsi Kino kontakt

Telefon: 56 700 580 (E-R kell 9:00-17:00)
E-post: info@viimsikino.ee

Tööpäevadel peale kella 17:00 ning nädalavahetustel palun kirjutage info@viimsikino.ee.
Vastame Teile kirja teel esimesel võimalusel ka nädalavahetusel!

Viimsi Kino asukoht

Randvere tee 11
74001 Haabneeme
Viimsi

Viimsi Kino asub 12km kaugusel Tallinna südalinnast, bussiliini 1A lõpp-peatuse (Viru Keskus - Viimsi Keskus) kõrval.

Lahtiolekuajad 

Kino avatakse 20 min. enne esimese seansi algust.
Kino suletakse 15 min. peale viimase seansi algust.

Kinokava

Kinokava koostatakse ette üheks kinonädalaks ning see kehtib sama nädala reedest järgmise nädala neljapäevani.
Uue nädala kava avaldatakse hiljemalt teisipäeva õhtuks. Kino jätab endale õiguse teha kavas jooksvaid muudatusi.

Parkimine Viimsi Kino ümbruses TASUTA.

Viimsi Kino on kaasaegseima tehnikaga 4 saaliga kinokompleks. Kino on osa Viimsi SPA ja Atlantis H2O veepargi juures asuvast meelelahutus- ja vabaajakeskusest.

Viimsi kinos on 4 saali -  TV3, Premia, V-klubi ja Grand Rose saal, kokku 413 istekohaga. Suurimas TV3 saalis on 134+1 kohta ja väikseim Grand Rose saal mahutab 80+1 kohta. Premia saalis on 84+1 kohta ja V-klubi saalis 110+1 kohta.
Kõikides saalides on esireas üks koht ratastooliga kliendi jaoks.

Kinokompleksi kõik neli saali on varustatud Sony 4K tipptehnoloogiaga, mis on nauditav vaadata nii esimestest kui tagumistest ridadest.

Viimsi  Kinos saab 3D filme nautida kergete personaalsete 3D-prillidega. Kasutusel on Sony 3D tehnoloogia, kasutades prille, mis on mugavad ja hügieenilised, sest need on personaalsed. Esimesel korral 3D filmi vaatama tulles tuleb kliendil  1 euro eest endale prillid soetada, kuid ta saab neid juba järgmistel külastustel taaskasutada ja võib olla kindel, et need prillid ei ole käinud enne teda kümnete inimeste peas. Samuti on meil väiksematele lastele saadaval eraldi väikesed 3D prillid.

Viimsi Kino saalides on kasutusel hübriidekraanid, mis ühendavad endas valge ja hõbedase ekraani parimaid omadusi, tagades selge, nüansirohke ja suurepärase tasakaalustatud valgusjõuga pildipeegelduse ja seda nii 3D kui 2D filmide vaatamisel.

Kinosaalide fotod ja plaanid leiad siit....

Lisaks kinokompleksile on kliendil võimalus aega veeta Atlantis H2O Aquapargis, inglisepärases pubis Black Rose ning Viimsi SPA's, mille juurde kuuluvad  115 toaga hotell,  saunakeskus peredele ja SPA18+ ainult täiskasvanutele, ilu- ja tervisekeskus, Viimsi SPA Spordiklubi, konverentsisaalid ning söögikohad.

Viimsi Kino operereerib SPA Tours OÜ.