Viimsi Kino kontaktid

Telefon: 666 7048 (E-R kell 9:00-17:00)
E-post: info@viimsikino.ee

Tööpäevadel peale kella 17:00 ning nädalavahetustel palun kirjutage info@viimsikino.ee
Vastame Teile kirja teel esimesel võimalusel ka nädalavahetusel!

Viimsi Kino asukoht

Randvere tee 11, Viimsi

Viimsi Kino asub 12km kaugusel Tallinna südalinnast, bussiliini 1A lõpp-peatuse (Viru Keskus - Viimsi Keskus) kõrval.

E, T, N, R alates 14:00 
Kolmapäeval alates 11:30 
LAUPÄEVAL ALATES 11:00                                                                                                                               PÜHAPÄEVAL alates 10:00                                                                                                                                                  Kino suletakse 15 min. peale viimase seansi algust.


Parkimine Viimsi Kino ümbruses TASUTA.

Viimsi Kino on kaasaegseima tehnika ja Eesti teravaima pildiga 4 saaliga kinokompleks. Kino on osa Viimsi SPA ja Atlantis H2O veepargi juures asuvast meelelahutus- ja vabaajakeskusest.

Viimsi kinos on 4 saali -  TV3, Premia, V-klubi ja Grand Rose saal, kokku 413 istekohaga. Suurimas TV3 saalis on 134+1 kohta ja väikseim Grand Rose saal mahutab 80+1 kohta. Premia 86-kohaline saal on multifunktsionaalne ja selles saalis saab lisaks tavafilmidele näidata ka 5D elamuskino seansse. V-klubi saalis on 110+1 kohta.
TV3, Grand Rose'i ja V-Klubi saalides on igaühes esireas üks koht ratastooliga kliendi jaoks.

Kinokompleksi kõik neli saali on varustatud  Sony 4K tipptehnoloogiaga, mis tõstab filmielamuse täiesti uuele tasandile, pakkudes rohkem värve ning neli korda teravamat ja selgemat pilti kui täna Eesti kinodes linastuvad 2K resolutsiooniga filmid. 4K projektsiooniga filmi on nauditav vaadata nii esimestest kui tagumistest ridadest.

Kõige suuremasse TV3 saali (134+1 kohta) on paigaldatud Baltikumis ainulaadne Auro 11.1 helisüsteem, mis loob eriefektidest tunduvalt mitmekesisema ruumilise helipildi kui seni kasutusel olnud surround-süsteemid. Lisaks suurima saali Auro 11.1 helile on kõigis teistes saalides 7.1 helisüsteem.

Viimsi  Kino pakub stereoskoopilise efektiga 3D-kino, mida saab esmakordselt Eestis nautida suuremate kergete personaalsete 3D-prillidega. 3D tehnoloogiana on kasutusel Sony 3D tehnoloogia, mis on oma põhimõtetelt sarnane mujal maailmas laialt levinud RealD tehnoloogiale, kasutades kergeid ja suuri prille, mis on mugavad ja hügieenilised, sest need on personaalsed. Esimesel korral 3D filmi vaatama tulles tuleb kliendil küll lisaks filmi piletile välja käia 1 euro lisaks ja endale prillid soetada, kuid ta saab neid juba järgmistel külastustel taaskasutada ja võib olla kindel, et need prillid ei ole käinud enne teda kümnete inimeste peas. Samuti on meil väiksematele lastele saadaval eraldi väikesed 3D prillid.

Viimsi Kino saalides on kasutusel hübriidekraanid, mis ühendavad endas valge ja hõbedase ekraani parimaid omadusi, tagades selge, nüansirohke ja suurepärase tasakaalustatud valgusjõuga pildipeegelduse ja seda nii 3D kui 2D filmide vaatamisel.
Premia saal on varustatatud  5D-elamuskino tehnoloogiaga, mis lisab ekraanil olevale 3D-pildile veel mitmeid tunnetuslikke eriefekte: eri suundades liikuvad istmed, vibratsioon, veepritsmed jne. Premia saali 86 istekohast 24 on multifunktsionaalsed 5D toolid, mis paiknevad kolmes esimeses reas.
Kinosaalide fotod ja plaanid leiad siit....

Noorematel kinohuvilistel on võimalik enne ja pärast seanssi või vanemate kinokülastuse ajal veeta aega 1000m² suuruses lastekeskuses.

Lisaks kinokompleksile on kliendil võimalus aega veeta Atlantis H2O Aquapargis, inglisepärases pubis Black Rose ning Viimsi SPA's, mille juurde kuuluvad  110 toaga hotell,  7 saunaga saunakeskus, 1000m2 suurune lastekeskus Rõõmupisik, ilu- ja tervisekeskus, Viimsi SPA Spordiklubi, konverentsisaalid ning söögikohad.

Viimsi Kino operereerib SPA Tours OÜ.