Reklaam Viimsi Kinos

Info: reklaam@viimsikino.ee          

Viimsi Kinos oma ettevõtte tooteid ja teenuseid või mõnda lahedat üritust reklaamides jõuad just selle kõige õigema kliendini, sest meie kino on uudne ja põnev ning kõik kes seda külastavad, on avatud huvitavatele väljakutsetele ja toredatele pakkumistele.

Reklaamivõimalused Viimsi Kinos

Reklaamklippe ja logoanimatsioone saab näidata filmiseansside ees 4 saalis (134, 110, 86 ja 80 kohta). Sõltuvalt soovist võib reklaamklippi näidata kas kõikide filmide või kindlate valitud filmide, või žanrite ees (näiteks laste ja perefilmid) jne.

Klipid peavad olema DCI standardile vastavas DCP formaadis. Detailsema tehnilise info saamiseks kirjutada reklaam@viimsikino.ee

Kino välisseinal asuvat suurt 6x9 LED-ekraani opereerib Linnaekraanid OÜ. Kui reklaami tellida nii väli-LED ekraanil kui kinolinal, siis toimub hinnapakkumine ja arveldamine Viimsi Kino kaudu.

Reklaam Viimsi Kino sise-LED-ekraanidel: LED-ekraanidel jooksevad uute filmide trailerid vaheldumisi reklaamidega. Ekraanidega on kaetud kogu Viimsi Kino - trepikoda, kino mõlemale korruse fuajeed,  kino kauplus ja 2. korrus, lisaks müügipunktid Tallinn Viimsi SPA teistes osakondades.