Klassiga Viimsi Kinno ja Atlantis H2O Aquaparki

Kuidas tulla - Viimsi Kino asub vaid 100m kaugusel bussi 1A (marsruudil Viru Keskus - Viimsi Keskus väljumised keskmiselt 4 korda tunnis)  lõpp-peatusest nimega Viimsi Keskus. Samuti sõidab buss nr 114 marsruudil Balti Jaam - Hobujaama - Pronksi - Uus Sadama - Poska - ... - Viimsi regulaarselt vähemalt 1 kord tunnis.

Kontakt - Palun teatage klassiga/kooliga kinno tulekusoovist mailiaadressile info@viimsikino.ee, et saaksime koos leida Teile kõige meelepärasema seansi ja broneerida Teile kohad. Grupikülastuse piletite väljaostu kino piletikassast koordineerib grupijuht/õpetaja.

Viimsi Kinoga ühes hoones asuvas Black Rose pubis on võimalik tellida peale kinokülastust sõbralike hindadega soe lõunasöök.

Klassiga kinno

Lisaks tavaprogrammile pakub Viimsi Kino õpilastele ühiskülastuseks silmaringi laiendavaid linateoseid - eritellimusel kirjandusklassika ekraniseeringuid, ajaloolisi-, dokumentaal- ja loodusfilme ning õppekavaga haakuvaid filme.
Viimsi Kinos on 4 saali: 134, 110, 86 ja 80 istekohaga.

Hind ja tingimused kooligruppidele (õpilased kuni 19a)
Iga 10 õpilase kohta pääseb üks grupijuht/õpetaja kinosaali tasuta.
Hind 2D filmiseansile E-N ja R kuni 16:59 5,00 
L-P, riiklikud pühad ja R alates 17:00 5,50 
Hind 3D filmiseansile E-N ja R kuni 16:59 5,50  + 1 € personaalsed 3D prillid​
L-P, riiklikud pühad ja R alates 17:00 6,00   + 1 € personaalsed 3D prillid​

Klassiga veekeskusesse Atlantis H2O Aquapark

Viimsi Kino kõrval asuv Atlantis H2O Aquapark on Eesti suurim veekeskus, terve veealune linn oma elanike ja nende lugudega, millele võrdset ei leia siinpool Mariaani sügavikku. Atlantises võib kohata vaprat Vesikaru ja näha oma silmaga, kui suur on Sinivaal.

Hind kooligruppidele 4-tunniseks külastuseks 16 €
1 tasuta õpetaja/saatja iga 10 õpilase kohta
Hind kehtib õpilasgruppidele vanuses kuni 19a.

Veekeskus on galerii kaudu ühendatud Viimsi SPA saunakeskusega. Saunakeskuse külastuse lisatasu 8 €.Saunakeskuse lisa saab osta ainult kogu grupile.
Loe lähemalt...