Nagu hunnik õnnetust

Trainwreck (2015)

Lubatud alates 14a.
Komöödia


Filmi tutvustus

Juba väikse tüdrukuna pidi Amy (Amy Shumer) oma elumehest isa suust kuulma kuidas monogaamia ei ole realistlik. Aastaid hiljem töötab Amy meesteajakirja toimetajana ning elabki oma vaba ja vallalise elu sedasama kreedot järgides – kellele neid lämmatavaid ja igavaid romantilisi suhteid vaja on! Kui aga elunautijast preilna ühtäkki oma intervjuuartikli peategelasse, veidi nohiklikku võluvasse spordiarsti Aaron Connersisse (Bill Hader) armuma hakkab, tekib Amyl küsimus, kas püsisuhet nautivatel täiskasvanutel äkki siiski õigus ole.

Pole teist kaasaegset filmitegijat, kes vaatleks inimkogemust ja maailma läbi niivõrd humoorika kultuuriantropoloogi pilgu nagu Judd Apatow. Tema mitmekesine režissööripagas sisaldab selliseid komöödiapärleid nagu “Kõht ette” (Knocked Up) ja “40-aastane neitsi” (The 40-Year-Old Virgin) ning produtsendina tehtud “Superbad” ja “Pruutneitsid”. Kõiki neid filme iseloomustab brutaalselt aus, tagasikohkumatu ja ülikoomiline vaatenurk tänapäeva inimese eluraskustele. Oma viiendas filmilavastuses “Nagu hunnik õnnetust” portreteerib Apatow ununematut karakterit – ülemaailmse kuulsuse künnisel säravat noort huumoritalenti Amy Schumerit, kelle tähelend sai alguse omanimelisest jultunult avameelsest komöödiasarjast “Inside Amy Schumer”.

Pööraselt naljaka komöödia käsikirja autoriks on peaosatäitja Amy Schumer ise, kaaspeaosalisteks Bill Hader, Brie Larson, John Cena, LeBron James ning taaskord unustamatult värvika rolli tegev Tilda Swinton.


Kinos alates: 07.08.2015
Filmi pikkus: 2h 4 min
Levitaja: VaataFilmi
Lavastaja: Judd Apatow
Osatäitjad: Amy Schumer, Bailee Madison, Bill Hader, Tilda Swinton, Daniel Radcliffe, LeBron James