Beebihommikud

Beebihommikud Viimsi Kinos ja Viimsi SPA Lastekeskuses

 KORD KUUS KOLMAPÄEViti!

KINO UKSED AVATUD ALATES 11.30

Kinoseansi algus kell 12:00

VIIMSI SPA LASTEKESKUS AVATUD ALATES 10.00

LASTEKESKUSEST PÄÄSEB KINNO JA VASTUPIDI ALATES 11.30

PILETI SAAB OSTA KINOVEEBIST Või KINOKASSAST.

Beebikino piletiga on Viimsi SPA lastekeskuses mängimine tund enne filmiseansi algust 11:00-12:00 ja tund peale filmiseansi lõppu TASUTA. Viimsi SPA 1000m2 suuruses lastekeskuses on eraldi mänguala pere kõige pisematele ja hubane lastekohvik beebitoidu soojendamise võimalusega. Lastekeskus on avatud alates kella 10:00 ning  sealt on otsepääs kinno ja vastupidi 2.korruselt trepikoja kaudu alates kella 11:30st. Kärud saab parkida  lastekeskusese 2.korruse fuajeesse, kuhu pääseb hotelli kaudu liftiga või kino 1.korruse fuajeesse. 

Kino uksed avatakse Beebihommikul kell 11:30, Viimsi SPA lastekeskus avatakse kell 10:00.

Kinosaalis on seansi ajal mahe valgustus ja beebikõrvale sobilik helinivoo. Kinos on garderoob ja nii kino kui lastekeskuse tualetis mähkimislauad. Iga EMME-piletiga kinokülastaja kasutuses on saalis kaks kõrvutiolevat istekohta. Kaasa saab võtta ka turvahälli. Lastele, kel isu filmi ajal saalis ringi vaadata, on kinoekraani ees oleval põrandal pehme matt mänguasjadega.

Kino ees ja taga on suur 350-kohaline TASUTA parkla.  

EMME-pileti hind 5,50 €, kuni 3-aastased lapsed tasuta.

Beebihommiku EMME-pilet sisaldab beebikino filmiseansi külastust koos lapsega alla 3. eluaasta ja mängimist Viimsi SPA lastekeskuses tund aega enne seansi algust ja tund aega peale seansi lõppu. Teie kasutuses on üks kinosaal hetkel kinokavas oleva filmiga, mis on valitud suure hoolega eelkõige emmedele mõeldes. Igale piletiostjale reserveeritakse kaks kõrvuti istekohta.

Alates 3. eluaastast lapsepilet 3,70 €

Kui emme soovib tulla 2 lapsega, siis on vaja osta üks EMME-pilet (5,50€) ning juurde üks lapsepilet (3,70 €), ka siis kui teine laps on alla 3-aastane.

Kui sama pere pisut suuremad mürakarud soovivad hoopis müralas lustida, siis Viimsi SPA lastekeskus pakub alates 3.eluaastast lastehoidu hinnaga 6,50 /2 tundi.

ERIPAKKUMINE - BEEBIHOMMIKU KINOPILETI ETTENÄITAMISEL SAMAL PÄEVAL VIIMSI SPAA- JA SAUNAKESKUSE KOMPLEKSPÄÄSE* EMMELE ja BEEBILE HINNAGA 5,50 €

*Viimsi SPA spaa- ja saunakeskuse KOMPLEKSPÄÄSE kehtib 3 tundi ja sisaldab jõusaali ja ujula kasutust ning spaa- ja saunakeskuse külastust. Külastus emmele ja beebile erihinnaga 5,50 € kehtib kolmapäeviti saabumisega 9:30-15:00 (jõusaal  ja ujula). Spaa- ja saunakeskus avatakse kell 09:30.

Beebihommikul jagame ka HIPP'i tootenäidiseid!    

Filme pole