5D Filmid

Iga päev kuni kella 17:00-ni on kavas põnevad 5D seiklusfilmid.

UUS! PIRAADID 5D
Muuseumis on kõik vaikne sel tormisel ööl. Ja see on ideaalne võimalus pundile röövlitele! Kuid oh häda! Kui varganäod piraadikapteni aarde kallale lähevad, vallandub needus ning hetkega on jultunud röövlitest saanud kabuhirmus põgenevad kabajäntsikud. Jaht on alanud!
​Filmi pikkus 12 min.

UUS! DINOSAURUSTE SAFARI 5D
Tere tulemast Dino Safarile! Istuge oma džiipi ja nautige seda ainulaadset sõitu meie dinosauruste kaitsealal. Džunglist läbi sõites olete vaid puudutuse kaugusel hiiglaslikust Diplodookusest ja metsikust T-Rexist. Aga kui juhtub katastroof ja turvasüsteemid rivist langevad võtab maad kaos. Kes põgeneb – teie või dinosaurus? Pidage meeles – hoidke käed kogu aeg sõidukis!
​Filmi pikkus 4 min.

ROBINSON CRUSOE 5D
Merehädas Robinson Crusoe püüab rea äparduste kiuste kohaneda oma uue eluga. Saarel elavad loomad üritavad omakorda mõista, kes on see kummaline olend, kelle lained nende randa on toonud.
Ja mis kõige põnevam, räägivad need lõbusad tegelinskid Jaagup Kreemi, Kristjan Jõekalda, Krista Lensini, Katrin Valkna, Erki Aule, Timo Dieneri jt. häältega. Seiklus alaku! 
​Filmi pikkus 12 min.

LOTTELE KÜLLA 5D
Väiksematele seiklushimulistele 5D filmisõpradele on aga sobilik Eestis toodetudEesti Joonisfilmi poolt loodud 5D seiklusfilmis saavad kõik Lotte sõbrad kihutada koos lepatriinu Timiga käbiraketil läbi Eestimaa looduse. Üheskoos saab põrgata puravikel, tuhiseda läbi mutikäikude ning veest läbi sõites võib veidi märjakski saada. Seikluse lõpus ootab reisilisi Lotte koos sõprade Bruno ja Alfredi ning isuäratava üllatusega.
​Filmi pikkus 4 min.

Viimsi Kinost viib otsetee Viimsi SPA lastekeskusesse Rõõmupisik, kus iga mänguhimuline leiab endale põnevat tegevust.

  • Ronimisala koos kõrgete liumägedega
  • Rallisimulaatorid, õhuhoki, lauajalgpall ja lauatennis
  • Armas mänguala väiksematele
  • 3 sünnipäevatuba
  • Laste Zoo-kohvik koos elus miniloomadega

Tutvu Viimsi Kino ja lastekeskuse sünnipäevapakettide valikuga siin.

5D kinofänni pannkoogipidu Viimsi kinos ja lastekeskuses Rõõmupisik
Hind kuni 20-le lapsele ALATES 150€